Stavebné a zemné práce

1
Individuálny prístup

2
Komplexné služby

3
Odborná práca

4
Bezkonkurenčné ceny

Stavebné práce

Spoločnosť KariStav s.r.o. ponúka svojím zákazníkom realizáciu stavebných prác pri stavbe rodinných domov na kľúč, čiastočné realizácie stavieb(základy, hrubá stavba, dokončovacie práce v interiéri a exteriéri), rekonštrukčné práce a demolačné práce, stavbu plotov a ohrád. Samozrejmosťou je odvoz, uskladnenie a recyklácia stavebného odpadu.


Zemné práce

Pomocou našich stavebných mechanizmov značky JCB, ktorá patrí medzi popredných výrobcov stavebnej techniky, sme schopní zabezpečiť výkopové práce na stavenisku kdekoľvek na Slovensku na spevnených i nespevnených podložiach. Vďaka variabilnému príslušenstvu sme schopní vykonávať výkopové práce počnúc hĺbením menších kanálov cez výkop základov pre stavby, búranie pomocou hydraulického kladiva, nakládka sypkých materiálov a paliet pomocou predného nakladača a pod.


terénne úpravy

Pri realizácii Vašich projektov je jeden z dôležitých faktorov aj profil terénu. Preto sa u nás môžete spoľahnúť na kvalitnú prácu pri vyrovnávaní terénu, alebo práve naopak pri svahovaní či kaskádování pozemku. Odvoz nepotrebnej zeminy i odstránenie nepotrebných drevín, ich následné uskladnenie a recyklácia je samozrejmosťou.


Projekty na mieru

Náš projektant ktorý ma za sebou niekoľko desiatok projektov budov a drobných stavieb Vám navrhne projekt na mieru a podľa Vašich predstáv. Špecializujeme sa vo väčšej miere na projekt drevostavby a nízkoenergetických budov avšak ku každému investorovi pristupujeme individuálne. Dôraz kladieme na použité materiály, ekológiu, energetickú nenáročnosť a kvalitu služby.


Zaujali vás naše služby?

Kontaktujte nás a nechajte si poradiť od odborníkov, ktorí Vám radi pripravia ponuku na mieru.